Ruszyły zapisy na sezon ślubny 2023-2024!

Danuta&Paweł

Wybierając Siergieja zachwyciła nas oryginalność i przejrzystość jego zdjęć. Jego zamiłowanie do tego co robi widać w każdym zdjęciu, które mają w sobie pełen profesjonalizm, pomysłowość, spontaniczność, zachowując żywe emocje, momenty radości i wzruszenia. Na efekt końcowy, niestety jeszcze czekamy z niecierpliwością.

Martyna&Paweł

Oceniam prace Pana Siergieja bardzo pozytywnie ☺ szybki kontakt, dostosowanie do klienta, dużo propozycji, wielki talent,duże zaangażowanie i zamiłowanie do swojej pracy. Zdjęcia wzruszają, śmieszą i cieszą, na 100% podkreślają wyjątkowość dnia. Jednym zdaniem- wyczucie, smak i klasa. Brawa dla Siergieja

Anna&Joa

Professional and experienced photographer. We were very pleased with his work in both our wedding and the session after. 

Agata&Adrian

Piękne, starannie obrobione zdjęcia. Na sesjach świetna, koleżeńska atmosfera. Od razu widać, że pan fotograf robi to, co kocha i ma ogromny talent do łapania w kadr najpiękniejszych momentów. Serdecznie polecamy :)

Magdalena&Gabriel

Bardzo serdecznie polecamy tego fotografa.Jest utalentowanym młodym człowiekiem, który z pasją wykonuje swoją pracę.Ma dobre i oko i wyczucie!Zdjęcia zarówno z wesela jak i z sesji plenerowej były przepiękne i niepowtarzaln, będą pamiątką do końca życia!!! Cena bardzo przystępna a jakość zdjęć rewelacyjna!!!

Jakub&Kasia

Sergiej jest profesjonalistą w każdym calu – począwszy od kultury osobistej, zaplecza technicznego, a kończąc na jakości wykonanych zdjęć! Skorzystaliśmy z Żoną z pakietu zawierającego – sesję narzeczeńską, dzień wesela oraz sesję poślubną. Jego atuty poza świetnym warsztatem fotograficznym to: - znajomość trzech języków – polski, rosyjski, angielski – dzięki czemu na naszym weselu bez problemu dogadywał się z każdym z gości a sesja zdjęciowa z gośćmi weselnymi przebiegła bardzo sprawnie; - podejście do dzieci – dzięki czemu każdy z rodziców ma szasnę otrzymania wyjątkowego zdjęcia swojej pociechy z tak ważnej uroczystości; Sergiej ma zawsze głowę pełną ciekawych pomysłów, zawsze doradzi jak najlepiej się ustawić i ma niesamowitą zdolność do wyłapywania idealnych momentów na zdjęcie – autentycznych i pełnych emocji. Polecamy go z Żoną z czystym sumieniem. Dzięki niemu, ten ważny dla nas dzień zostanie z nami na zawsze! Dziękujemy!

Luiza&Tomasz

Polecam! Zdjęcia przepiękne a oko fotografa potrafi dostrzec każdy najmniejszy detal. 1000%zadowolenia ❤️

Kamil&Ania

Najlepszy fotograf, polecam z całego serca!!! Piękne zdjęcia, uchwycone wszystkie momenty z naszego śluby, a plener jest zachwycający  :) Dziękuję za super robotę !!!

Dominika&Paweł

Polecam w 100%! Widać że to jego pasja? Cudowna współpraca. Sprawia, że człowiek totalnie nie doświadczony potrafi poczuć się bardzo swobodnie przed obiektywem. Cały stres i wstyd znika! ❤❤❤