Ruszyły zapisy na sezon ślubny 2023-2024!

3 najważniejsze powody, dla których warto zrobić pierwsze spojrzenie w dniu ślubu

JAKIE JEST PIERWSZE SPOJRZENIE?

 

 Pierwsze spojrzenie to moment w dniu ślubu, kiedy Państwo Młodzi planują zobaczyć się po raz pierwszy.  To umożliwia parom dzielenie się tą wyjątkową chwilą w bardziej kameralnym otoczeniu. 

 

 Fotografuje wesela już od ponad sześciu lat i nadal odkrywam, że śluby z pierwszym spojrzeniem zwykle przebiegają dużo płynniej.  A teraz uwaga: jestem fotografem ślubnym, więc ten artykuł może być odrobinę ukierunkowany na priorytetowe traktowanie fotografii.  Staram się jednak to zrównoważyć, aby zapewnić naszym klientom priorytet.  Więc czytaj między wierszami i rozważ zastosowanie tylko tego, co jest dla Ciebie naprawdę ważne.

3 najważniejsze powody, dla których warto zrobić pierwsze spojrzenie w dniu ślubu

 

 1. Uspokaja nerwy

 Jeśli jesteś typem osoby, która denerwuje się w tłumie, nie lubi być w centrum uwagi lub łatwo się denerwuje, to jest to świetna opcja dla Ciebie.  

Odkryłem, że większość klientów jest bardzo zdenerwowana tuż przed ślubem, a ci, którzy myśleli, że nie będą nagle stają się przestraszeni.  Spójrzmy prawdzie w oczy, twój ślub to prawdopodobnie jeden z najważniejszych dni w twoim życiu.  W zależności od tego, jak bardzo jesteś zaangażowany w ten proces i jaki masz typ osobowości, do momentu pierwszego spotkania może powstać wiele wewnętrznego stresu.  Nie pozwól mi jednak cię wystraszyć -  zdecydowanie możesz przez to przejść.  

Jednak zrobienie pierwszego spojrzenia zapewni ci spokój ducha, wiedząc, że druga połówka będzie przy tobie, aby pomóc uspokoić te nerwy.  Raz po raz widzimy, jak stres odlatuje, gdy panna młoda po raz pierwszy widzi pana młodego.  To prawie tak, jakby ktoś zrzucił z ich ramienia ciężar, a reszta czynności w dniu ślubu to pestka.

2. MNIEJ RYZYKA

 Czy nagroda jest warta ryzyka?  

Spróbuj myśleć bardziej logicznie i mniej emocjonalnie o dniu swojego ślubu.  

W rzeczywistości dzień ślubu zdarza się tylko raz.  Ustalasz datę, wybierasz miejsce i gotowe.  Cokolwiek się zdarzy -  zdarzy się.  Nie ma gwarancji, że dzień Twojego ślubu będzie idealnie pasował.  Jest wiele ruchomych części, których nie możesz kontrolować.  Na przykład zła pogoda, spóźnianie się ludzi, korki, brakujące pierścienie, zachodzące słońce itp. Lista jest długa, jeśli chodzi o potencjalne problemy.  Dlatego zamiast stawiać zakłady wbrew szansom, spróbuj zaplanować wszystko przy jak najmniejszym ryzyku.  Zaplanuj najgorsze, a Twój dzień może okazać się zaskakująco przyjemny.  

 3. WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI DLA ZDJĘĆ

 Ten jest prawdopodobnie moim ulubionym, ponieważ nie oszukujmy się, chce, abyście mieli więcej świetnych zdjęć.  Pod koniec dnia pozostaje tylko fotografia, na którą można spojrzeć wstecz.  

 

To piękna chwila gdzie pozostajecie sami, te pierwsze emocje kiedy on zobaczy ciebie w sukni ślubnej. Ah te łzy radości i zachwycenia że on się pobiera na tej pięknej kobiecie. 

Czy na prawdę chcemy tego pominąć i odpuścić? Zdecydowanie nie! 

wiecej zdjec...